passend zu Index Artikel / Item used in,26325BR / 26326BR / 26326GN / 26326IS / 26326NP / 26326SD / 26326UK
16`X48″ (4.88MX1.22M) ROUND ULTRA XTR FRAME POOL LINER
189.00CHF
12434
6 vorrätig
| Gewicht | 27.4 kg |
|---|---|
| Größe | 51 × 24 × 91 cm |
| Material | PVC |
| Farbe | Rot, weiss |
| GerätAbmessungen | 254 x 211 x 251 cm |
| Herstellernummer | 12434A |
| Zusatz | 12434 |
| Höhe(cm) | 51 |
Ähnliche Produkte
INTEX-Ersatzteile
PLUNGER VALVE CONNECTOR FOR 16`8″X49″ & 18`8″X53″ WOOD-GRAIN FRAME POOL
14.50CHF
INTEX-Ersatzteile
1.90CHF
INTEX-Ersatzteile
42.40CHF
INTEX-Ersatzteile
DRAIN CONNECTOR FOR AGP POOL AND SALTWATER SYSTEM (FOR IO EXCEPT CANADA)
4.85CHF
INTEX-Ersatzteile
101.10CHF
INTEX-Ersatzteile
5.25CHF
INTEX-Ersatzteile
31.40CHF
2.90CHF






