passend zu Index Artikel / Item used in,28273AU / 28273CC / 28273EH / 28273NP / 28274AU / 28274BR / 28274GN / 28274IS / 28274NP / 28274SZ / 28274UK / 28279BR / 28279EH / 28279
| Gewicht | 0.087 kg |
|---|---|
| Größe | 30 × 26 × 20 cm |
| Marke | INTEX |
| Herstellernummer | 10575A |
| Versandklasse | Post |
| AnzahlPakete | 1 |
| Transportgewicht | 0.107 |
| Länge(cm) | 30 |
| Breite(cm) | 26 |
| Höhe(cm) | 20 |
| Lieferzeit | sofort |
Ähnliche Produkte
INTEX-Ersatzteile
PLUNGER VALVE CONNECTOR FOR 16`8″X49″ & 18`8″X53″ WOOD-GRAIN FRAME POOL
14.50CHF
INTEX-Ersatzteile
37.40CHF
INTEX-Ersatzteile
19.95CHF
INTEX-Ersatzteile
5.25CHF
INTEX-Ersatzteile
42.40CHF
INTEX-Ersatzteile
6.90CHF
INTEX-Ersatzteile
DRAIN CONNECTOR FOR AGP POOL AND SALTWATER SYSTEM (FOR IO EXCEPT CANADA)
4.85CHF
INTEX-Ersatzteile
31.40CHF





