passend zu Index Artikel / Item used in,26363EH / 26364AU / 26364FR / 26364GN / 26364IS / 26364KR / 26364NP / 26364SD / 26364SZ / 26364UK / 26367EH / 26368NP / 26368SZ / 26368UK
HORIZONTAL BEAM (E) FOR 12`X24`X52″ RECTANGULAR ULTRA XTR FRAME POOL
42.30CHF
SPRING INCLUDED)
9 vorrätig
| Gewicht | 1.389 kg |
|---|---|
| Größe | 30 × 12 × 111 cm |
| Marke | INTEX |
| Herstellernummer | 10930A |
| Zusatz | SPRING INCLUDED) |
| Versandklasse | Post |
| AnzahlPakete | 1 |
| Transportgewicht | 1.466 |
| Länge(cm) | 0 |
| Breite(cm) | 0 |
| Höhe(cm) | 0 |
| Lieferzeit | sofort |
Ähnliche Produkte
INTEX-Ersatzteile
1.25CHF
INTEX-Ersatzteile
1.90CHF
8.90CHF
INTEX-Ersatzteile
31.40CHF
INTEX-Ersatzteile
37.40CHF
2.90CHF
INTEX-Ersatzteile
1.50CHF
INTEX-Ersatzteile
19.95CHF





