passend zu Index Artikel / Item used in,28429EH / 28429EP / 28430EX / 28430NP / 28430 / 28431EH / 28431EP / 28432EX / 28432NP / 28432 / 28485EP / 28486AM / 28486SW / 28486
REPAIR SWATCH FOR BUBBLE SPA (NAVY BLUE)
16.00CHF
NAVY
182 vorrätig
| Gewicht | 0.021 kg |
|---|---|
| Größe | 64 × 32 × 12 cm |
| Material | PVC |
| Farbe | Rot, weiss |
| GerätAbmessungen | 254 x 211 x 251 cm |
| Herstellernummer | 11847B |
| Zusatz | NAVY |
| Höhe(cm) | 64 |
Ähnliche Produkte
INTEX-Ersatzteile
44.90CHF
INTEX-Ersatzteile
42.40CHF
INTEX-Ersatzteile
1.00CHF
INTEX-Ersatzteile
DRAIN CONNECTOR FOR AGP POOL AND SALTWATER SYSTEM (FOR IO EXCEPT CANADA)
4.85CHF
INTEX-Ersatzteile
1.50CHF
INTEX-Ersatzteile
27.90CHF
INTEX-Ersatzteile
101.10CHF
INTEX-Ersatzteile
13.90CHF





